چگونه ثبت نام کنم؟

کاربر گرامی از بخش پروفایل من، اپلیکیشن مباتک، در فهرست نمایش داده شده، دکمه ورود / عضویت را که در کادر قرمز رنگ بالا به شما نمایش داده شده را انتخاب کنید.جهت عضویت از بخش ثبت نام مشخصات خود را وارد نمایید.

هنگام ثبت نام از نام مستعار استفاده کنم؟

جهت دریافت کالا پس از خرید، استفاده از نام مستعار باعث بروز مشکل در سیستم بانکی و همچنین سیستم پستی می شود. بنابراین هنگام ثبت نام، نام و نام خانوادگی خود را با پیشوند و پسوند و به صورت کامل در سیستم وارد نمایید.

چند حساب کاربری می توانم داشته باشم؟

در اپلیکیشن مباتک هر شخص مجاز به استفاده از یک حساب کاربری میباشد که این امر جهت پشتیبانی بهتر مشتریان بوده .

رمز عبور را فراموش کردم ؟

در صورت فراموشی رمز عبور، در صفحه ورود به حساب کاربری خود، گزینه “ گذرواژه خود را فراموش کرده اید” انتخاب نمایید. رمز عبور جدید شما به آدرس ایمیلی که در هنگام ثبت نام وارد نموده اید، ارسال خواهد شد.

وجه کالا را پرداخت کردم اما پیام خطا در عملیات بانکی گرفتم؟

در موارد بسیار خاص به خاطر مشکلات شبکه بانکی و اینترنت، این مشکل ایجاد می گردد که جای نگرانی نبوده و حداکثر پس از ۲۴ الی ۷۲ ساعت وجه کسر شده به حساب شما برگشت داده می شود. در صورتی که پس از ۷۲ ساعت مشکل برطرف نشد، با پشتیبانی تماس گرفته تا نسبت به رفع مشکل اقدام کنند.

خرید کرده ام اما فروشنده کالا را ارسال نکرده است؟

پرداخت شما نزد مباتک محفوظ میماند و در صورتی که پس از ۴۸ ساعت کاری کالا توسط فروشنده ارسال نگردد خرید شما لغو شده و کل وجه واریزی به حساب شما برگشت داده می شود.

چرا قیمت بعضی از کالاها بالاست و سایت برروی قیمت کالاها نظارتی ندارد؟

مباتک یک بازار داد و ستد آنلاین میباشد که در آن خریداران کالاها را با هم مقایسه کرده و بهترین قیمت را خریداری میکنند.
طبیعتا در چنین بازاری کالاهای گران خریداری نمی شود و فروشندگانی که قیمت کالا هایشان را بالاتر از حد ثبت نموده اند نمیتوانند با سایرین رقابت کنند و کالاهایشان به فروش نمی رسد. توجه داشته باشید که بعضی از فروشندگان از قیمت بازار بی خبر هستند. شما میتوانید از طریق ارسال پیام، آن ها را از قیمت بازار مطلع نمایید.

آیا امکان دارد به جای پرداخت آنلاین از روش پرداخت به کارت از طریق خودپرداز اقدام کنم؟

در صورتی که امکان پرداخت آنلاین را ندارید با ما تماس بگیرید تا شماره کارت جهت پرداخت از طریق خودپرداز در اختیار شما قرار گیرد.