اطلاعات و سوالات

سوالات متداول

چنانچه در یک معامله، اختلافی بین خریدار و فروشنده به وجود آید، دو طرف برای حل اختلاف به مذاکره با یکدیگر فراخوانده می شوند. درصورت درخواست هریک از طرفین، سایت نیز برای رسیدن به یک تفاهم طرفین را یاری خواهد کرد. با این وجود، چنانچه یک هفته پس از طرح شکایت و یا 7 روز پس از درخواست برای استرداد مبلغ مبادله، همچنان دو طرف به توافقی نرسیده باشند، موضوع برای تصمیم گیری به خود سایت ارجاع داده شده سپس از طرفین درخواست می شود تا مدارک خود را ارایه نمایند. طرفین موظف خواهند بود که برای رسیدگی به موارد اختلاف، تابع قوانین سایت باشند.

جهت مشاهده قوانین مرتبط با اختلافات در معاملات اینجا کلیک کنید.

تعرفه مباتک
ثبت نام و عضویت در سایت مباتک و همچنین ایجاد فروشگاه با لینک اختصاصی رایگان می باشد. تنها هنگامی که کالای شما فروخته می شود درصدی از کل مبلغ کالای فروخته شده (بسته به نو و دست دوم بودن و یا اصل و غیر اصل بودن کالا)، بدون در نظر گرفتن هزینه ارسال (هزینه پست + ایاب و ذهاب فروشنده + بسته بندی) و مالیات، به عنوان تعرفه دریافت می گردد.

تعرفه کالاهای مجازی و فروش فایل، 9 درصد می باشد.

تعرفه کالاهای معیوب 5 درصد می باشد.

تعرفه فروش فایل و کالای مجازی، 25% می باشد.

از آنجا که از خدمات حمل کالا توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، تی پی جی و تیپاکس، آرامکس و سایر شرکت های معتبر حمل کالا برای ارسال و دریافت کالا می توان استفاده نمود، تمامی شهرهای کشور تحت پوشش خدمات مباتک بوده و خریداران و فروشندگان می توانند از طریق این شرکتها نسبت به ارسال و دریافت کالا اقدام نمایند.

بخش حساب کاربری من که لینک آن در بالای کل صفحات سایت موجود است، شما را قادر می‌سازد تا تمام فعالیت‌های خرید و فروش خود را از طریق آن مدیریت و پیگیری نمایید. فعالیت‌هایی نظیر كالاهایی را كه خریداری كرده‌اید و یا فروخته اید، كالاهایی را كه تحت نظر دارید و همچنین پرداخت مبلغ کالا و پیگیری خریدها، ‌همه در حساب من و در یك صفحه به‌راحتی مدیریت می‌شود.

  • رمزهای انتخابی حساس به کوچک و یا بزرگ بودن حروف می باشند. مثلا “password” و “PASSWORD” دو رمز متفاوت می باشند. هنگامی که رمز خود را انتخاب می کنید، کوچک بودن و یا بزرگ بودن حروف را به یاد داشته باشید.
  • از رمز انتخابی خود با دقت محافظت کنید. به یاد داشته باشید، هر شخصی که رمز ورود شما را بداند، می تواند وارد حساب کاربری شما شود.
  • از ترکیب اعداد و حروف برای انتخاب رمز استفاده کنید. به عنوان مثال salamsam26
  • از ترکیب چندین واژه و عدد بدون فاصله گذاری استفاده نمایید. مانند mastersam84
  • به هیچ وجه از یک کلمه تنها که به راحتی در هر دیکشنری یافت می شود استفاده ننمایید. مانند manager یا bamboo
  • از اطلاعات شخصی خود که به سادگی قابل دسترس بوده و یا قابل حدس می باشد، استفاده ننمایید. مانند نام، شماره تلفن و یا تاریخ تولد خود.
  • از آدرس ایمیل خود به عنوان رمز استفاده ننمایید.
  • از انتخاب رمزهای متداول و قابل حدس جلوگیری کنید. مانند 123456 و یا ABCDEF

تلفن مدیر مباتک: ناصری | 08334230934

موبایل مدیر مباتک:09939454535

کارشناس پشتیبانی: 09187362691

ایمیل پشتیبانی: info@mobatak.ir

آدرس:کرمانشاه،فرهنگیان فاز2،ایستگاه6،خیابان18متری جنوبی،پشت فروشگاه کوروش ساختمان پارس10ظبقه5

اطلاعات درباره ما

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید

    کدامنیتی *در حال بارگیری کپچا ...