ثبت نام رایگان پنل فروشندگان مباتک

فروشگاه ساز مباتک

فروش آنتی ویروس در فروشگاه اینترنتی مباتک

فروشگاه مباتک، بازار اجتماعی آنلاین

مباتک اجتماعی است.

به این معنی که راه گفت‌وگو و تعامل بی‌واسطه بین خریداران و غرفه‌داران همیشه باز است. شما به محض ورود به مباتک صاحب یک حساب کاربری می‌شوید، می‌نویسید، بحث می‌کنید، نظر می‌دهید، دوست می‌شوید. راحتی از دور خرید آغاز می‌شود.

نگران ظاهرتان نباشید.

راستۀ مد و پوشاک پر است از لباس‌ زنانه و مردانه و بچگانه و زیورآلات و کیف و کفش و اکسسوری. رسیدگی‌های آرایشی و بهداشتی هم در کنار پوشش بسیار مهم است. مراقبت از پوست و مو و بدن، ابزار آرایشی و بهداشتی باکیفیت هم می‌خواهد؛ محصولاتی برای بهداشت شخصی مانند شامپو و رنگ مو و مسواک و عطر ادکلن و اسپری برای کمک به شما آماده‌اند.

اعتماد را با مباتک تجربه کنید.

مباتک آنلاین است و تمام آنچه را كاربر از یک فضای آنلاين انتظار دارد به‌خوبی برآورده می‌کند. کاربری آسان، پرداخت امن از درگاه‌های بانکی، نماد اعتماد الکترونیک، ضمانت بازگشت پول، امانت‌داری، پشتیبانی حرفه‌ای برای راهنمایی و رفع مشکلات احتمالی. اعتماد با مباتک آغاز می‌شود.

مباتک یک بازار واقعی است.

با تمام ویژگی‌های یک بازار بزرگ و تودرتو ولی با یک تفاوت ارزشمند: تمام راسته‌های این بازار یک‌جا پیش چشم شما هستند. مواد غذایی، مد و پوشاک، خانه و آشپزخانه، صنایع دستی، تکنولوژی، آرایشی و بهداشتی، ملزومات فرهنگی و آموزشی و سرگرمی و ورزش و سفر، حتی ابزار موردنیاز هر کسب‌وکار.

اگر برای خانه دنبال وسیله می‌گردید، بدانید در مباتک یک خانۀ خالی را می‌توان پر کرد.

6 روز هفته 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستیم

تاییدیه کالا

اگرخبری از اعلام مشتری نشد:
1- چک کردن کد رهگیری در سایت شرکت پست .
2- ارسال پیام داخلی .
با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا جهت گرفتن تایید تلفنی برای کالای شما اقدام نمایند.

هزینه ارسال کالا

هزینه ارسال کالا به عهده خریدار است. فروشنده مبلغ هزینه ارسال کالا را در صفحه فروش وارد کرده و این مبلغ همراه وجه کالا از خریدار اخذ می گردد.

کالا فروش رفته

باید کالای خود را طی 48 ساعت از زمان فروش، از طریق یکی از روشهای پستی مندرح در سایت برای خریدار ارسال نموده و شماره بارنامه مرسوله خود را در سایت وارد نمایید.

چطور بفروشم

کافیست از کالای خود عکس گرفته و، وارد صفحه فروش کالا شده و طبق راهنمایی های موجود در فرم آنرا تکمیل نمایید. تا کالای شما جهت فروش در سایت نمایش داده شود.